Park Yatak ve Yürüteç

Park Yatak ve Yürüteç

Park Yataklar çocuğunuzun bir dönem yatak olarak kullanacağı belirli bir yaştan sonra ise içerisinde güvenli bir şekilde oyun oynayacağı oyun parkları dediğimiz ürünlere dönüştüğü için seçim yaparken iki veya daha fazla katlı olanları seçmenizde fayda vardır. Nedeni ise çocuğunuzu ilk aylarda en üst kattan rahat bir şekilde alıp tekrar bırakabilirsiniz, yaşı küçük olduğu için kalkma dışarı çıkma ihtimalleri yoktur. İlerleyen yaşlarda ise bir alt kademeye indirebilir yada tamamen kademeleri kaldırıp en alt kısmı yatak olarak kullanabilirsiniz.

Bu önemli özelliklerin dışında üzerinde sesli veya ışıklı dönence vs gibi aparatların bulunması el ayak hareketlerini geliştirmesinde ve dikkatini çekerek belirli bir süre size vakit kazandırması açısından faydalı olacaktır.

Genelde park yataklar içinde alt değiştirme üniteside hazır şekilde gelir alt tarafında çöp haznesi bezlerinizi ve kremlerinizi koymak için ceplerin olması avantajlı olacaktır. Bir çok malzemenizi toparlayacak dağınıklıktan sizi kurtaracaktır.

Bu tarz alt değiştirme ünitelerini alt açma minderleri ile daha rahat kullanabilirsiniz.