Güvenlik Ürünleri

Güvenlik Ürünleri

Güvenlik Ürünleri

Dikkat:

   Bebek Güvenliği için, ilaçlar, temizlik maddeleri, boyalar, makyaj malzemeleri gibi zehirlenmeye yol açabilecek maddeler, bebeğin bulunduğu ortamlardan uzak tutulmalıdır.

 Temizlik yaptığınız veya yapıldığı sırada çocuklar mutlaka kontrol altında tutulmalıdır, bulaşık veya çamaşır makinasına temizleyici maddeler yerleştirirken bir an dahi olsa kapağı açık şekilde makina üzerine veya yanına bırakılmamalıdır. Çocuklar bir an için arkanızı döndüğünüzde bile açık şekilde bırakılan zehirleyici maddelere ulşamamalıdırlar.

   Yeni bebeğinize özen gösterirken aynı zamanda varsa diğer çocuklarınızı ihmal etmemelisiniz. Bu gibi durumlarda dikkatinizi çekmek için tehlikeli olabilecek şeyler yapabilirler, mümkünse abi veya ablaların kardeşlerinin bakımına yardımcı olması sağlanmalıdır. Bebekler kardeşleriyle ve ya kedi, köpek gibi hayvanlarla aynı ortamda yalnız bırakılmamalıdırlar.

   Odasında güvenli bir şekilde yalnız kalabilmesi için Bebek telsizi veya Görüntülü bebek telsizi ile kontrol ederek, Araçlarda rahat bir seyahat için Arabada Güvenlik Ürünleri ve zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evimizde kapılardan masa sehpa köşelerinden korunmak için Evde Güvenlik Ürünleri ile biricik evlatlarımıza daha güvenli bir ortam sunabiliriz.

Göster:
Sırala:

Bright Starts Baby Einstein Music&Discovery Travel Ayna

- Baby Einstein müzikli, ışıklı ayna - Doğumdan itibaren kullanım imkanı - Bebeğinizin kendisini keş..

119.00 TL KDVsiz: 100.85 TL

Bright Starts See&Play Otomobil Aynası

-Sevimli karakterleri ile bu ayna bebeğinizin her zaman gözünüzün önünde olmasınısağlayacak -Otomobi..

49.90 TL KDVsiz: 42.29 TL

Munchkin Easy Close Güvenlik Kapısı

Tek elle kolayca itip kapatma Basınç göstergesi, kapının doğru takılmasını temin eder. Basınç sa..

149.00 TL KDVsiz: 126.27 TL