Bebek Bakım

Hangi Oyun Halısını Seçmeliyiz?

Oyun halısı ne işemi yarar. Bebeğinizin dünyaya geldi ve siz dünyanın en keyifli ve en zor zamanlarını bir arada yaşıyorsunuz. 

 

Oyun Halısı Ne İşe Yarar?

Öyle ki bir an bile kendinize ayıracağınız ufacık bir anınız bile olmadı. Bırakın uzun saatler iş yapabilmeyi ellerinizi yıkamaya bile fırsat bulamadınız. İşte böyle anlarda bebeğinizi güvenilir bir halde bırakabileceğimiz, onun için emniyetli olan aynı zamanda onu eğlendirecek oyuncaklar isteriz. Ya da bir işimizi yaparken, yanımızda keyiflice duracak, ağlamadan oyalanacak bir unsur hiç de fena olmazdı değil mi? İşte tam da bu noktada hayati kurtarıcı önem taşıyan, birçok annenin kendine vakit ayırabilmesini sağlayan, bebekleri de hem mutlu hem de keyifli yapan unsur oyun halısı

Oyun Halısı Ne Zaman Kullanılır?

Bebekler ilk üç ayından sonra çevresindeki kişileri ve nesneleri daha net algılar ve ilk aylarda sürekli uyuyan bebekten, uyku saatleri kısalan, oyalanmak isteyen bir bebek haline gelirler. İlk bir yıl hayatınızı kurtaracak olan bu süper oyun halısında aradığınız tüm fonksiyonları bulmak mümkün. el-göz koordinasyonu kurabileceklerini, beyin-motor gelişimlerini sağlayacakları bu oyun halıları onların keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.

Playgro Mutlu Çiftlik Işık Ve Sesli Oyun Halısı

Oyun halılarının da çeşitleri var tabii, örneğin Mutlu Çiftlik Oyun halısı etrafının kapanabilmesi özelliğiyle oldukça emniyetli ve oyuncakları da bir o kadar renkli ve çeşitli. Tercihleriniz arasında olabilir.

Burada bir önemli unsur daha halının alerjen ya da kimyasal maddelerden üretilmemiş olması. Bebeğiniz için güzel vakit hayal edeyim derken istenmeyen rahatsızlıklara kapılmasını istemezsiniz. Sağlıklı ve konforlu bir halı hem sizi hem de bebeğinizi mutlu kılacaktır.

Üstelik artık bu oyun halıları sadece bebeklere özgü de değil. Artık piyasada bulunan birçok halı markası çocuklara özel de halılar üretiyor. Erkekler için araba ve otopark halı ürünleri bulunabilirken, üzerinde yuvarlak renkli halkaları olan oyun halıları da kız çocukları için tercih edilen halılar arasında. Yine dediğimiz gibi bu ürünlerin ne kadar sağlıklı malzemelerle üretildiğini kontrol etmeden almamak gerekir.

Çocuklar oynayarak büyür ve bir çok becerilerini bu oyunlar sayesinde kazanırlar. Çocuğunuz için en iyisi ve en idealini belirlemek durumundasınız. Zorlu, uzun ama muhteşem bir süreç sizi bekliyor…

Etiketler

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı

Adblock tespit edildi

Lütfen adblock reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi daha fazla destekleyin