Anneler için

Anne Bakım Çantası Önerileri

Anne bakım çantası önerileri yazımıza 2-3 ayrı fermuarlı bölmesi olması ile başlayabiliriz. Okul çantası benzeri sırt çantalar büyük kolaylık sağlayacaktır.

Anne bakım çantası önerileri;

Çantanız sırt çantası şeklinde ve bol bölmeli ve bölmeler fermuarlı olmalıdır. Son zamanlarda normal omuz askılı çantalarımızın tarzında aynı zamanda sırtımızada asabileciğimiz çantaların yoğun olarak kullanıldığınız görüyoruz. Bu çantalar normal bir omuz çantası gibi şık bir çok fermuarlı gözüyle aynı zamandada ev dışında büyük kolaylık ve konfor sağlıyorlar.

Her eşya grubunun; temiz giyecekler, kirli giyecekler, su, mama veya süt saklama kabı, biberon ve alt temizleme malzemeleri için ayrı bir gözü olmalı bunun için en az 3 bölmeli bir çanta tercih etmelisiniz.


Mesela ön tarafındaki küçük bölmeye öncelikli ulaşmanız gereken  temiz bez, ıslak mendil, pişik kremi gibi acil durum malzemelerini koyarak lazım olduğunda çantayı komple karıştırmaya gerek kalmadan ulaşabilmeliyiz.

Yan tarafları cepli modelleride tercih edebilirsiniz suluk, kendiniz için pet su şişesi ya da biberonları koymak için kullanabilirsiniz.

Mümkünse büyük göz içinde fermuarlı veya cep şeklinde su geçirmez ayrı bir gizli göz olması Aşı kartı, ateş ölçer gibi ıslanmaması gereken malzemeleri koymanız için faydalı olacaktır.

Bol Bol Cep Önemli

Çantanızda iki büyük göz olmalı birinde temiz yedek kıyafetler mama önlüğü gibi giysiler, diğerinde dışarıda bulunduğunuz sürece yiyeceği mama, süt veya atıştırmalıkları koyabilirsiniz.

Ayrıca yan taraflarında veya ön tarafında fazladan bir cep olması anahtar bozuk para veya telefonlar için kullanılabilir.

Anne Bakım Çantası Önerileri

Renk Önemli : )

Seçeceğiniz çantanın renklerini beğenmeniz önemli ne kadar işlevli olursa olsun içinize sinmesi için hoş bir renkte olması gerekmektedir.

Sırt çantası şeklinde bir çanta tercih ederseniz yürürken ellerinizi rahat bir şekilde kullanabilir ve çocuğunuzu rahat taşıyabilirsiniz.

Çantada Kullanılan Malzeme Önemlidir.

Anne Bakım Çantası Önerilerinde önemli bir noktada çantamızda kullanılan malzemedir. Kalitesiz bir kumaş çantanızı taşırken sırtınızı terletmesine çabuk yırtılması veya deforme olmasına sebep olabilir.

Son olarak çantanızı leke tutmayan çamaşır makinasında yıkanabilen bir malzemeden üretilmiş modellerden seçmenizi tavsiye ederiz.

Etiketler

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

  1. SIrt çantası gerçekten faydalı hem omuz aslkılı hem sırta takmalılarda çok kullanışlı oluyor

  2. benim okul çantası tarzı bir çantam var bzen büyük geliyor ama her şeyimi alıyor rahat rahat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı

Adblock tespit edildi

Lütfen adblock reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi daha fazla destekleyin